Windows Media Player

Windows Media Player 12.0

Odtwarzacz multimedialny zintegrowane w systemie operacyjnym Windows
Ocena
4.0  (40,673 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
12.0.9600 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
Odtwarzanie plików audio i wideo, utworzyć i zarządzać biblioteką zawierającą utwory i kolekcji muzyki, nagrywanie płyt CD i DVD lub przesyłać strumieniowo zawartość, którą można oglądać do innego urządzenia.
Stworzony przez miłośników multimediów dla miłośników multimediów. Windows Media Player 12 - dostępny tylko dla Windows 7 - odtwarza więcej muzyki i filmów niż kiedykolwiek dotąd!

Odtwarza więcej multimediów...
Windows Media Player 12 posiada wbudowane wsparcie dla wielu popularnych formatów audio i wideo - w tym 3GP, AAC, AVCHD, MPEG-4, WMV i WMA. Obsługuje również większość plików AVI, DivX, MOV oraz Xvid.

...w większej ilości miejscach
Nowa funkcja Play To przesyła muzykę i filmy do innych PC z systemem Windows 7 lub kompatybilnych urządzeń w całym domu. Z pomocą Remote Media Streaming możesz cieszyć się muzyką lub filmami ze swojego domowego PC w drodze.

Nowe tryby odtwarzania
Nowy tryb odtwarzania "Now Playing" oparty jest na minimalizmie; pokazuje tylko potrzebne funkcje, więc nic nie staje pomiędzy Tobą, a Twoją muzyką lub filmem. Nowy pasek zadań z kontrolą sterowania odtwarzaniem sprawia, że podgląd jest łatwy i przyjemny.

Łatwiejszy, więcej przyjemności
Ciesz się mądrzejszym odtwarzaniem DVD, 15-sekundowymi zapowiedziami piosenek, Jump Lists, dzięki którym masz szybki dostęp do ulubionych mediów. To dopiero początek.

Uwaga: Dostępny tylko w Windows 7. Windows Media Player 12 wchodzi w skład systemu Windows 7 i nie jest dostępny do pobrania osobno.

Podsumowanie opinii

Plusy

  • Zainstalowany wraz z systemem Windows
  • Wbudowane kodeki audio i wideo
  • Rozbudowane i uproszczone udostępnianie mediów w sieci lokalnej oraz internecie
  • Konfigurowalne Jump Lists

Minusy

  • Niektóre przydatne funkcje są nie zawarte (np. tryb impreza)
  • Nie działa w systemach starszych od Windows 7
Aktualizacja informacji: